ДП ТОВ «Перша Українська метало-ткацька фабрика СТІЛВОК» – найбільший виробник сітки

 

ДП ТОВ «ПУМФ СТІЛВОК» було створено на базі виробничих потужностей КЗМ ім. Письменного в м. Фастові і є спадкоємцем славних традицій материнського підприємства, яке ось уже 140 років спеціалізується на випуску металевих сіток.

 

Виробник сітки – ДП ТОВ «ПУМФ СТІЛВОК» це одне з небагатьох підприємств, які починали розвивати даний напрямок (Металеві полотна і сита – «Перша металоткацька фабрика в Росії» 1865 р.) і брав безпосередню участь у становленні та формуванні цієї товарної групи. З дня заснування підприємство не змінювало профіль своєї діяльності, накопичило унікальний досвід і перевірені часом традиції, одна з яких – використання у виробництві німецького обладнання, що гарантує якість продукції.

 

виробник сітки

 

У всі часи підприємство по праву вважалося провідним виробником сітки в своїй області, залучалося до багатьох серйозних проектів, від виготовлення сит для перших комбайнів до ходової для місяцеходу! І завжди робота виконувалася грамотно і якісно, що неодноразово визнавалося фахівцями.

 

Широкий асортимент продукції від найпростішої: плетена, під назвою «рабиця» до унікальної продукції, що випускається по ГОСТ3187-76 полотняного і саржевого плетіння з неіржавіючої і латунної проволоки, ткані мікронних розмірів по ТУ 12.290.005-94 з розміром осередків у світлі: 0.040 … 0.14 мм діаметр дроту: 0.030 … 0.09; 0.15 мм дозволяє підприємству співпрацювати з різними галузями народного господарства.

 

Сьогодні ми як і раніше залишаємося кращими виробниками сітки в галузі, наша компетенція визнається безліччю споживачів не тільки України, а й близького та далекого зарубіжжя.